TRAFİK KAZASI TAZMİNATLARI

TRAFİK KAZASI TAZMİNATLARI

Trafik kazası tazminatı almak için ne yapmalıyım? Trafik Kaza Tazminatı nasıl alınır? Trafik kazası tazminatını ne kadar zaman içerisinde alabilirim?

Trafik kazalarında ölen kişinin ailesi ya da bakmakla yükümlü olduğu kişiler tarafından yoksun kaldıkları destek zararlarının tazmini için Borçlar Kanunu ve sair mevzuat çerçevesinde i danışmanlık hizmet verilmektedir. Ölüm halinde ölenin desteğinden mahrum kalan yakınları tanımından sadece mirasçılar gibi dar bir grup değil, ölen kişinin desteği ile hayatlarını idame ettiren ya da ettirecek olan tüm kişiler faydalanabilmektedir. Trafik kazasında hayatını kaybeden bir çocuğun aile bireyleri, ilerleyen yaşlarında ailesine bakacağı varsayımından hareketle bu çocuk için ilgili kişi ve kurumlardan destekten yoksun kalma tazminatı (ölüm tazminatı) talep edebilirler.

Ninova Danışmanlık, ölümlü trafik kazası tazminatı ve tazminat u kapsamına giren tazminat taleplerinde sizin ve desteğe muhtaç olan herkesin en yakın danışmanı konumundadır. Destekten yoksun kalma tazminatı konusunda danışmanlık hizmeti için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Bilgi, Güven, Tecrübe İşimizi Seviyoruz, Sizi Seviyoruz... Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin